Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

BL Labin

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Jedinstvo1610241911296232
2Štrmac169251861345229
3Polet168351831374627
4Učka Čepić16754164156826
5Vetva16745154166-1225
6Raša II167361661541224
7Šušnjevica16538135185-5018
8Tupljak16439155165-1015
9Eržišće160511106214-1085

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 27. kolovoza 2016.
Tupljak10:10Učka Čepić
Štrmac18:2Vetva
Eržišće3:17Polet
Jedinstvo:
Raša II20:0Šušnjevica
2. kolo subota, 10. rujna 2016.
Šušnjevica:
Polet7:13Jedinstvo
Vetva10:10Eržišće
Učka Čepić11:9Štrmac
Raša II16:4Tupljak
3. kolo subota, 17. rujna 2016.
Tupljak14:6Šušnjevica
:Polet
Jedinstvo18:2Vetva
Štrmac14:6Raša II
Eržišće10:10Učka Čepić
4. kolo subota, 24. rujna 2016.
Šušnjevica8:12Polet
Vetva:
Učka Čepić11:9Jedinstvo
Raša II14:6Eržišće
Tupljak6:14Štrmac
5. kolo subota, 1. listopada 2016.
Polet16:4Vetva
Eržišće10:10Tupljak
Štrmac13:7Šušnjevica
:Učka Čepić
Jedinstvo12:8Raša II
6. kolo subota, 8. listopada 2016.
Šušnjevica12:8Vetva
Učka Čepić11:9Polet
Raša II:
Tupljak7:13Jedinstvo
Štrmac14:6Eržišće
7. kolo subota, 15. listopada 2016.
:Tupljak
Polet10:10Raša II
Jedinstvo12:8Štrmac
Eržišće10:10Šušnjevica
Vetva13:7Učka Čepić
8. kolo subota, 15. travnja 2017.
Šušnjevica10:10Učka Čepić
Raša II6:14Vetva
Tupljak8:12Polet
Štrmac:
Eržišće10:10Jedinstvo
9. kolo subota, 22. travnja 2017.
Učka Čepić10:10Raša II
Jedinstvo18:2Šušnjevica
:Eržišće
Polet14:6Štrmac
Vetva12:8Tupljak
10. kolo subota, 29. travnja 2017.
Učka Čepić13:7Tupljak
Vetva10:10Štrmac
Polet17:3Eržišće
:Jedinstvo
Šušnjevica11:9Raša II
11. kolo subota, 6. svibnja 2017.
:Šušnjevica
Jedinstvo14:6Polet
Eržišće9:11Vetva
Štrmac12:8Učka Čepić
Tupljak18:2Raša II
12. kolo subota, 13. svibnja 2017.
Šušnjevica6:14Tupljak
Polet:
Vetva13:7Jedinstvo
Raša II14:6Štrmac
Učka Čepić14:6Eržišće
13. kolo subota, 20. svibnja 2017.
Polet10:10Šušnjevica
:Vetva
Jedinstvo12:8Učka Čepić
Eržišće8:12Raša II
Štrmac13:7Tupljak
14. kolo subota, 27. svibnja 2017.
Tupljak16:4Eržišće
Vetva12:8Polet
Učka Čepić:
Šušnjevica13:7Štrmac
Raša II10:10Jedinstvo
15. kolo subota, 3. lipnja 2017.
Vetva14:6Šušnjevica
Polet9:11Učka Čepić
:Raša II
Jedinstvo12:8Tupljak
Eržišće3:17Štrmac
16. kolo subota, 10. lipnja 2017.
Tupljak:
Raša II6:14Polet
Štrmac15:5Jedinstvo
Šušnjevica14:6Eržišće
Učka Čepić10:10Vetva
17. kolo subota, 17. lipnja 2017.
Učka Čepić12:8Šušnjevica
Vetva9:11Raša II
Polet12:8Tupljak
:Štrmac
Jedinstvo18:2Eržišće
18. kolo subota, 24. lipnja 2017.
Raša II12:8Učka Čepić
Šušnjevica12:8Jedinstvo
Eržišće:
Štrmac10:10Polet
Tupljak10:10Vetva