Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

3. HBL zapad

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Kukuljanovo760199554418
2Lučki radnik751192623016
3Lindar741292623013
4Kastav740385691612
5Ladići73136787-2010
6Ročko Polje73048272109
7Umag73046886-189
8Trstena72145797-407
9Labin71247084-145
10Zamet71065896-383

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 3. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Lindar12:10Ročko Polje
Kastav18:4Umag
Ladići12:10Labin
Kukuljanovo16:6Zamet
Lučki radnik16:6Trstena
2. kolo nedjelja, 10. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Trstena12:10Zamet
Labin8:14Kukuljanovo
Umag18:4Ladići
Ročko Polje9:13Kastav
Lučki radnik13:9Lindar
3. kolo nedjelja, 17. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Lindar18:4Trstena
Zamet14:8Labin
Kukuljanovo15:7Umag
Kastav10:12Lučki radnik
Ladići12:10Ročko Polje
4. kolo nedjelja, 24. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Trstena11:11Labin
Umag12:10Zamet
Ročko Polje14:8Kukuljanovo
Lučki radnik12:10Ladići
Lindar20:2Kastav
5. kolo nedjelja, 1. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Labin16:6Umag
Ladići11:11Lindar
Kastav18:4Trstena
Zamet8:14Ročko Polje
Kukuljanovo12:10Lučki radnik
6. kolo nedjelja, 8. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Trstena14:8Umag
Ročko Polje16:6Labin
Lučki radnik18:4Zamet
Lindar6:16Kukuljanovo
Kastav20:2Ladići
7. kolo nedjelja, 15. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Zamet6:16Lindar
Labin11:11Lučki radnik
Kukuljanovo18:4Kastav
Ladići16:6Trstena
Umag13:9Ročko Polje
8. kolo nedjelja, 15. travnja 2018.
Trstena:Ročko Polje
Lučki radnik:Umag
Lindar:Labin
Kastav:Zamet
Ladići:Kukuljanovo
9. kolo nedjelja, 22. travnja 2018.
Ročko Polje:Lučki radnik
Kukuljanovo:Trstena
Zamet:Ladići
Labin:Kastav
Umag:Lindar
10. kolo nedjelja, 29. travnja 2018.
Ročko Polje:Lindar
Umag:Kastav
Labin:Ladići
Zamet:Kukuljanovo
Trstena:Lučki radnik
11. kolo nedjelja, 6. svibnja 2018.
Zamet:Trstena
Kukuljanovo:Labin
Ladići:Umag
Kastav:Ročko Polje
Lindar:Lučki radnik
12. kolo nedjelja, 13. svibnja 2018.
Trstena:Lindar
Labin:Zamet
Umag:Kukuljanovo
Lučki radnik:Kastav
Ročko Polje:Ladići
13. kolo nedjelja, 20. svibnja 2018.
Labin:Trstena
Zamet:Umag
Kukuljanovo:Ročko Polje
Ladići:Lučki radnik
Kastav:Lindar
14. kolo nedjelja, 27. svibnja 2018.
Lindar:Ladići
Umag:Labin
Ročko Polje:Zamet
Trstena:Kastav
Lučki radnik:Kukuljanovo
15. kolo nedjelja, 3. lipnja 2018.
Umag:Trstena
Labin:Ročko Polje
Zamet:Lučki radnik
Kukuljanovo:Lindar
Ladići:Kastav
16. kolo nedjelja, 10. lipnja 2018.
Lindar:Zamet
Lučki radnik:Labin
Kastav:Kukuljanovo
Trstena:Ladići
Ročko Polje:Umag
17. kolo nedjelja, 17. lipnja 2018.
Ročko Polje:Trstena
Umag:Lučki radnik
Labin:Lindar
Zamet:Kastav
Kukuljanovo:Ladići
18. kolo nedjelja, 24. lipnja 2018.
Lučki radnik:Ročko Polje
Trstena:Kukuljanovo
Ladići:Zamet
Kastav:Labin
Lindar:Umag