Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. A IBL

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Vodnjan1410131641442031
2Selca Bračana149051811275427
3Valtura149051711373427
4Raša147071701383221
5Svetvinčenat14626154154020
6Divšići KT14617155153219
7Uljanik Standard14608146162-1618
8Špadići14101391217-1263

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo petak, 1. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Divšići KT16:6Uljanik Standard
Vodnjan12:10Raša
Svetvinčenat14:8Selca Bračana
Valtura18:4Špadići
2. kolo subota, 9. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Špadići6:16Selca Bračana
Raša17:5Svetvinčenat
Uljanik Standard9:13Vodnjan
Valtura14:8Divšići KT
3. kolo subota, 16. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Divšići KT10:12Špadići
Vodnjan15:7Valtura
Svetvinčenat16:6Uljanik Standard
Selca Bračana12:10Raša
4. kolo subota, 23. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Uljanik Standard16:6Selca Bračana
Valtura18:4Svetvinčenat
Špadići6:16Raša
Divšići KT7:15Vodnjan
5. kolo petak, 29. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Vodnjan14:8Špadići
Svetvinčenat15:7Divšići KT
Selca Bračana16:6Valtura
Raša6:16Uljanik Standard
6. kolo subota, 7. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Špadići8:14Uljanik Standard
Valtura13:9Raša
Divšići KT12:10Selca Bračana
Vodnjan12:10Svetvinčenat
7. kolo subota, 21. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Uljanik Standard8:14Valtura
Raša7:15Divšići KT
Svetvinčenat18:4Špadići
Selca Bračana16:6Vodnjan
8. kolo petak, 27. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Uljanik Standard15:7Divšići KT
Raša17:5Vodnjan
Selca Bračana16:6Svetvinčenat
Špadići7:15Valtura
9. kolo subota, 5. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Selca Bračana19:3Špadići
Svetvinčenat13:9Raša
Vodnjan14:8Uljanik Standard
Divšići KT16:6Valtura
10. kolo subota, 12. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Špadići5:17Divšići KT
Valtura16:6Vodnjan
Uljanik Standard12:10Svetvinčenat
Raša12:10Selca Bračana
11. kolo subota, 19. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Selca Bračana18:4Uljanik Standard
Svetvinčenat6:16Valtura
Raša18:4Špadići
Vodnjan15:7Divšići KT
12. kolo subota, 26. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Špadići8:14Vodnjan
Divšići KT11:11Svetvinčenat
Valtura10:12Selca Bračana
Uljanik Standard9:13Raša
13. kolo subota, 2. lipnja 2018.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Uljanik Standard13:9Špadići
Raša16:6Valtura
Selca Bračana12:10Divšići KT
Svetvinčenat11:11Vodnjan
14. kolo subota, 9. lipnja 2018.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Valtura12:10Uljanik Standard
Špadići7:15Svetvinčenat
Vodnjan12:10Selca Bračana
Divšići KT12:10Raša