Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. IBL jug

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Rovinjsko Selo1411121681125634
2Štandar Muntrilj147341591213824
3Hrboki147341501302024
4Brajkop147161561243222
5Potpićan Italpan14716143137622
6Stepčići14446140140016
7Pula Squalus14419115165-5013
8Foli14121189191-1025

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 2. rujna 2017.
IZVJEŠĆE - 1. KOLO
Foli6:14Brajkop
Pula Squalus11:9Štandar Muntrilj
Rovinjsko Selo11:9Potpićan Italpan
Stepčići13:7Hrboki
2. kolo subota, 9. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Hrboki12:8Potpićan Italpan
Štandar Muntrilj11:9Rovinjsko Selo
Brajkop11:9Pula Squalus
Stepčići16:4Foli
3. kolo subota, 16. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Foli9:11Hrboki
Pula Squalus10:10Stepčići
Rovinjsko Selo11:9Brajkop
Potpićan Italpan11:9Štandar Muntrilj
4. kolo petak, 22. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Brajkop10:10Potpićan Italpan
Stepčići9:11Rovinjsko Selo
Hrboki10:10Štandar Muntrilj
Foli9:11Pula Squalus
5. kolo subota, 30. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Pula Squalus8:12Hrboki
Rovinjsko Selo16:4Foli
Potpićan Italpan13:7Stepčići
Štandar Muntrilj12:8Brajkop
6. kolo subota, 7. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Hrboki12:8Brajkop
Stepčići7:13Štandar Muntrilj
Foli11:9Potpićan Italpan
Pula Squalus9:11Rovinjsko Selo
7. kolo subota, 21. travnja 2018.
IZVJEŠĆE - 7. KOLO
Brajkop16:4Stepčići
Štandar Muntrilj18:2Foli
Rovinjsko Selo10:10Hrboki
Potpićan Italpan12:8Pula Squalus
8. kolo subota, 28. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Brajkop20:0Foli
Štandar Muntrilj16:4Pula Squalus
Potpićan Italpan9:11Rovinjsko Selo
Hrboki10:10Stepčići
9. kolo subota, 5. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Potpićan Italpan13:7Hrboki
Rovinjsko Selo14:6Štandar Muntrilj
Pula Squalus9:11Brajkop
Foli10:10Stepčići
10. kolo subota, 12. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Hrboki15:5Foli
Stepčići18:2Pula Squalus
Brajkop8:12Rovinjsko Selo
Štandar Muntrilj16:4Potpićan Italpan
11. kolo petak, 18. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Potpićan Italpan13:7Brajkop
Rovinjsko Selo14:6Stepčići
Štandar Muntrilj11:9Hrboki
Pula Squalus14:6Foli
12. kolo subota, 26. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Hrboki18:2Pula Squalus
Foli7:13Rovinjsko Selo
Stepčići8:12Potpićan Italpan
Brajkop12:8Štandar Muntrilj
13. kolo subota, 2. lipnja 2018.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Brajkop14:6Hrboki
Štandar Muntrilj10:10Stepčići
Potpićan Italpan14:6Foli
Rovinjsko Selo16:4Pula Squalus
14. kolo petak, 8. lipnja 2018.
IZVJEŠĆE: STEPČIĆI - BRAJKOP
Stepčići12:8Brajkop
Hrboki11:9Rovinjsko Selo
Pula Squalus14:6Potpićan Italpan
Foli10:10Štandar Muntrilj