Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Poreč

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Funtana191540112407234
2Sošići191252104485629
3Veleniki191333101515029
4Juricani19106384681626
5Fameia Novigrad1987485671823
6Montižana1979384681623
7Nova Vas1994685671822
8Sveti Lovreč mladi198658072822
9Špadići1984782701220
10Vižinada196857874420
11Tar Vabriga199197973619
12Mate Balota197577280-819
13Žminj196587676017
14Novo naselje195777478-417
15Červar196497478-416
16Labin II194787082-1215
17Musalež1936105993-3412
18Veleniki II1933135597-429
19Kuki19131536116-805
20Kum Buići19111730122-923

NOVO! - PRECIZAN RASPORED LIGE SA SATNICOM ZAKLJUČNO SA 4. OŽUJKOM MOŽETE PREUZETI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Špadići6:2Fameia Novigrad
Nova Vas2:6Veleniki
Sveti Lovreč mladi2:6Mate Balota
Montižana8:0Kum Buići
Sošići6:2Musalež
Vižinada4:4Žminj
Tar Vabriga8:0Veleniki II
Kuki4:4Juricani
Labin II4:4Funtana
Červar6:2Novo naselje
2. kolo
Juricani4:4Labin II
Červar6:2Špadići
Fameia Novigrad2:6Nova Vas
Veleniki6:2Sveti Lovreč mladi
Mate Balota4:4Montižana
Kum Buići0:8Sošići
Musalež4:4Vižinada
Veleniki II6:2Kuki
Novo naselje1:7Funtana
Žminj2:6Tar Vabriga
3. kolo
Tar Vabriga4:4Musalež
Nova Vas6:2Červar
Funtana6:2Juricani
Labin II4:4Veleniki II
Kuki0:8Žminj
Sošići4:4Mate Balota
Špadići3:5Novo naselje
Sveti Lovreč mladi4:4Fameia Novigrad
Vižinada8:0Kum Buići
Montižana2:6Veleniki
4. kolo
Musalež4:4Kuki
Špadići3:5Nova Vas
Červar4:4Sveti Lovreč mladi
Fameia Novigrad4:4Montižana
Veleniki2:6Sošići
Kum Buići0:8Tar Vabriga
Žminj5:3Labin II
Veleniki II1:7Funtana
Novo naselje4:4Juricani
Mate Balota2:6Vižinada
5. kolo
Kuki6:2Kum Buići
Tar Vabriga7:1Mate Balota
Juricani4:4Veleniki II
Labin II2:6Musalež
Sošići4:4Fameia Novigrad
Nova Vas4:4Novo naselje
Montižana4:4Červar
Funtana5:3Žminj
Sveti Lovreč mladi4:4Špadići
Vižinada4:4Veleniki
6. kolo
Kum Buići0:8Labin II
Nova Vas6:2Sveti Lovreč mladi
Špadići4:4Montižana
Červar2:6Sošići
Fameia Novigrad6:2Vižinada
Mate Balota6:2Kuki
Musalež2:6Funtana
Žminj2:6Juricani
Novo naselje2:6Veleniki II
Veleniki6:2Tar Vabriga
7. kolo
Kuki3:5Veleniki
Juricani5:3Musalež
Veleniki II3:5Žminj
Funtana6:2Kum Buići
Labin II2:6Mate Balota
Vižinada6:2Červar
Sošići4:4Špadići
Montižana4:4Nova Vas
Sveti Lovreč mladi5:3Novo naselje
Tar Vabriga2:6Fameia Novigrad
8. kolo
Veleniki6:2Labin II
Novo naselje4:4Žminj
Nova Vas2:6Sošići
Špadići2:6Vižinada
Fameia Novigrad6:2Kuki
Sveti Lovreč mladi5:3Montižana
Mate Balota2:6Funtana
Kum Buići2:6Juricani
Musalež6:2Veleniki II
Červar8:0Tar Vabriga
9. kolo
Labin II4:4Fameia Novigrad
Veleniki II2:6Kum Buići
Žminj7:1Musalež
Juricani5:3Mate Balota
Funtana4:4Veleniki
Kuki0:8Červar
Tar Vabriga2:6Špadići
Vižinada6:2Nova Vas
Montižana4:4Novo naselje
Sošići8:0Sveti Lovreč mladi
10. kolo
Fameia Novigrad2:6Funtana
Novo naselje7:1Musalež
Kum Buići2:6Žminj
Mate Balota6:2Veleniki II
Červar2:6Labin II
Špadići4:4Kuki
Nova Vas2:6Tar Vabriga
Sveti Lovreč mladi4:4Vižinada
Montižana5:3Sošići
Veleniki3:5Juricani
11. kolo
Kuki1:7Nova Vas
Žminj4:4Mate Balota
Veleniki II0:8Veleniki
Juricani4:4Fameia Novigrad
Labin II0:8Špadići
Musalež6:2Kum Buići
Tar Vabriga8:0Sveti Lovreč mladi
Vižinada4:4Montižana
Sošići6:2Novo naselje
Funtana6:2Červar
12. kolo
Špadići0:8Funtana
Montižana6:2Tar Vabriga
Sveti Lovreč mladi8:0Kuki
Nova Vas2:6Labin II
Červar2:6Juricani
Fameia Novigrad6:2Veleniki II
Veleniki2:6Žminj
Novo naselje6:2Kum Buići
Sošići4:4Vižinada
Mate Balota6:2Musalež
13. kolo
Juricani6:2Špadići
Kum Buići4:4Mate Balota
Musalež2:6Veleniki
Žminj4:4Fameia Novigrad
Veleniki II2:6Červar
Labin II4:4Sveti Lovreč mladi
Kuki2:6Montižana
Vižinada4:4Novo naselje
Tar Vabriga2:6Sošići
Funtana4:4Nova Vas
14. kolo
Špadići6:2Veleniki II
Vižinada0:8Tar Vabriga
Sošići8:0Kuki
Montižana6:2Labin II
Nova Vas3:5Juricani
Červar4:4Žminj
Fameia Novigrad4:4Musalež
Veleniki8:0Kum Buići
Novo naselje2:6Mate Balota
Sveti Lovreč mladi4:4Funtana
15. kolo
Žminj2:6Špadići
Mate Balota0:8Veleniki
Kum Buići0:8Fameia Novigrad
Musalež4:4Červar
Kuki0:8Vižinada
Juricani2:6Sveti Lovreč mladi
Labin II2:6Sošići
Veleniki II2:6Nova Vas
Tar Vabriga0:8Novo naselje
Funtana6:2Montižana
16. kolo
Špadići6:2Musalež
Tar Vabriga6:2Kuki
Vižinada4:4Labin II
Sošići2:6Funtana
Montižana4:4Juricani
Nova Vas6:2Žminj
Červar5:3Kum Buići
Fameia Novigrad6:2Mate Balota
Novo naselje4:4Veleniki
Sveti Lovreč mladi6:2Veleniki II
17. kolo
Žminj2:6Sveti Lovreč mladi
Musalež0:8Nova Vas
Kum Buići3:5Špadići
Veleniki6:2Fameia Novigrad
Juricani0:8Sošići
Funtana6:2Vižinada
Labin II3:5Tar Vabriga
Kuki2:6Novo naselje
Mate Balota6:2Červar
Veleniki II3:5Montižana
18. kolo
Sošići4:4Veleniki II
Kuki2:6Labin II
Vižinada2:6Juricani
Montižana5:3Žminj
Nova Vas6:2Kum Buići
Špadići8:0Mate Balota
Červar2:6Veleniki
Novo naselje2:6Fameia Novigrad
Sveti Lovreč mladi6:2Musalež
Tar Vabriga1:7Funtana
19. kolo
Funtana8:0Kuki
Veleniki5:3Špadići
Mate Balota4:4Nova Vas
Kum Buići0:8Sveti Lovreč mladi
Musalež4:4Montižana
Žminj3:5Sošići
Juricani6:2Tar Vabriga
Labin II4:4Novo naselje
Fameia Novigrad5:3Červar
Veleniki II8:0Vižinada