Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Buzet

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Selca Bračana1714301181810045
2LaMarendaŠkartani17115197395838
3Ročko Polje17114292444837
4Oslići17113393435036
5Roč1795385513432
6Istra Kozari1793583533030
7Vrh1793581552630
8Štrped1785476601629
9Ročko Polje II1791779572228
10Kame Pazin1774676601625
11Older175395878-2018
12Gologorica175395878-2018
13Lanišće174495581-2616
14Arsenal173594393-5014
15Istra Kozari II1733114096-5612
16Buzet17241136100-6410
17Žbevnica1723123898-609
18Selca Bračana II17011616120-1041

PRECIZAN RASPORED LIGE SA DANIMA I SATNICAMA IGRANJA PEUZMITE OVDJE. SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 18.30 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Štrped0:8LaMarendaŠkartani
Lanišće4:4Ročko Polje
Roč2:6Selca Bračana
Selca Bračana II3:5Gologorica
Istra Kozari II0:8Vrh
Arsenal2:6Istra Kozari
Žbevnica4:4Buzet
Ročko Polje II4:4Kame Pazin
Oslići4:4Older
2. kolo
Buzet4:4Istra Kozari II
Oslići4:4Štrped
LaMarendaŠkartani4:4Lanišće
Ročko Polje4:4Roč
Selca Bračana8:0Selca Bračana II
Istra Kozari8:0Žbevnica
Gologorica2:6Ročko Polje II
Older2:6Vrh
Kame Pazin3:5Arsenal
3. kolo
Selca Bračana II0:8Ročko Polje
Arsenal6:2Gologorica
Vrh8:0Buzet
Istra Kozari II0:8Istra Kozari
Žbevnica2:6Kame Pazin
Ročko Polje II2:6Selca Bračana
Štrped4:4Older
Lanišće0:8Oslići
Roč2:6LaMarendaŠkartani
4. kolo
Selca Bračana4:4Arsenal
LaMarendaŠkartani8:0Selca Bračana II
Ročko Polje5:3Ročko Polje II
Oslići2:6Roč
Gologorica8:0Žbevnica
Istra Kozari4:4Vrh
Older8:0Buzet
Kame Pazin8:0Istra Kozari II
Štrped5:3Lanišće
5. kolo
Roč4:4Štrped
Buzet2:6Istra Kozari
Vrh6:2Kame Pazin
Istra Kozari II0:8Gologorica
Žbevnica0:8Selca Bračana
Selca Bračana II0:8Oslići
Lanišće0:8Older
Ročko Polje II2:6LaMarendaŠkartani
Arsenal4:4Ročko Polje
6. kolo
Selca Bračana8:0Istra Kozari II
Oslići5:3Ročko Polje II
Lanišće0:8Roč
Štrped7:1Selca Bračana II
Ročko Polje6:2Žbevnica
Older3:5Istra Kozari
Kame Pazin8:0Buzet
Gologorica2:6Vrh
LaMarendaŠkartani8:0Arsenal
7. kolo
Arsenal0:8Oslići
Istra Kozari4:4Kame Pazin
Vrh0:8Selca Bračana
Buzet4:4Gologorica
Ročko Polje II6:2Štrped
Selca Bračana II0:8Lanišće
Roč6:2Older
Istra Kozari II0:8Ročko Polje
Žbevnica4:4LaMarendaŠkartani
8. kolo
Ročko Polje8:0Vrh
Roč8:0Selca Bračana II
Lanišće2:6Ročko Polje II
Štrped6:2Arsenal
LaMarendaŠkartani6:2Istra Kozari II
Selca Bračana8:0Buzet
Gologorica5:3Istra Kozari
Older0:8Kame Pazin
Oslići6:2Žbevnica
9. kolo
Vrh0:8LaMarendaŠkartani
Selca Bračana II2:6Older
Ročko Polje II2:6Roč
Kame Pazin0:8Gologorica
Istra Kozari II0:8Oslići
Buzet0:8Ročko Polje
Istra Kozari2:6Selca Bračana
Arsenal2:6Lanišće
Žbevnica0:8Štrped
10. kolo
Ročko Polje5:3Istra Kozari
Roč4:4Arsenal
Lanišće6:2Žbevnica
Štrped6:2Istra Kozari II
LaMarendaŠkartani6:2Buzet
Selca Bračana4:4Kame Pazin
Older5:3Gologorica
Selca Bračana II0:8Ročko Polje II
Oslići6:2Vrh
11. kolo
Istra Kozari4:4LaMarendaŠkartani
Istra Kozari II4:4Lanišće
Gologorica0:8Selca Bračana
Kame Pazin2:6Ročko Polje
Ročko Polje II6:2Older
Žbevnica2:6Roč
Arsenal4:4Selca Bračana II
Buzet0:8Oslići
Vrh4:4Štrped
12. kolo
LaMarendaŠkartani4:4Kame Pazin
Ročko Polje II2:6Arsenal
Selca Bračana II0:8Žbevnica
Roč6:2Istra Kozari II
Oslići6:2Istra Kozari
Lanišće2:6Vrh
Older0:8Selca Bračana
Štrped8:0Buzet
Ročko Polje8:0Gologorica
13. kolo
Istra Kozari6:2Štrped
Buzet4:4Lanišće
Kame Pazin2:6Oslići
Selca Bračana8:0Ročko Polje
Arsenal4:4Older
Žbevnica0:8Ročko Polje II
Istra Kozari II6:2Selca Bračana II
Vrh4:4Roč
Gologorica1:7LaMarendaŠkartani
14. kolo
LaMarendaŠkartani0:8Selca Bračana
Arsenal0:8Žbevnica
Ročko Polje II8:0Istra Kozari II
Selca Bračana II0:8Vrh
Lanišće2:6Istra Kozari
Oslići6:2Gologorica
Older2:6Ročko Polje
Roč6:2Buzet
Štrped6:2Kame Pazin
15. kolo
Vrh3:5Ročko Polje II
Kame Pazin6:2Lanišće
Selca Bračana4:4Oslići
Ročko Polje4:4LaMarendaŠkartani
Istra Kozari2:6Roč
Buzet6:2Selca Bračana II
Žbevnica0:8Older
Gologorica4:4Štrped
Istra Kozari II8:0Arsenal
16. kolo
Lanišće8:0Gologorica
Žbevnica4:4Istra Kozari II
Older0:8LaMarendaŠkartani
Ročko Polje II8:0Buzet
Arsenal0:8Vrh
Selca Bračana II2:6Istra Kozari
Štrped0:8Selca Bračana
Roč3:5Kame Pazin
Oslići2:6Ročko Polje
17. kolo
Selca Bračana8:0Lanišće
LaMarendaŠkartani6:2Oslići
Buzet8:0Arsenal
Istra Kozari II8:0Older
Vrh8:0Žbevnica
Kame Pazin8:0Selca Bračana II
Ročko Polje2:6Štrped
Gologorica4:4Roč
Istra Kozari8:0Ročko Polje II