Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

Zimska liga Buzet

(Tablica za odabranu ligu još nije pripremljena.)

PRECIZAN RASPORED LIGE SA DANIMA I SATNICAMA IGRANJA PEUZMITE OVDJE. SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 18.30 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Štrped:Marenda Škartani
Lanišće:Ročko Polje
Roč:Selca Bračana
Selca Bračana II:Gologorica
Istra Kozari II:Vrh
Arsenal:Istra Kozari
Žbevnica:Buzet
Ročko Polje II:Kame Pazin
Oslići:Older
2. kolo
Buzet:Istra Kozari II
Oslići:Štrped
Marenda Škartani:Lanišće
Ročko Polje:Roč
Selca Bračana:Selca Bračana II
Istra Kozari:Žbevnica
Gologorica:Ročko Polje II
Older:Vrh
Kame Pazin:Arsenal
3. kolo
Selca Bračana II:Ročko Polje
Arsenal:Gologorica
Vrh:Buzet
Istra Kozari II:Istra Kozari
Žbevnica:Kame Pazin
Ročko Polje II:Selca Bračana
Štrped:Older
Marenda Škartani:Oslići
Roč:Marenda Škartani
4. kolo
Selca Bračana:Arsenal
Marenda Škartani:Selca Bračana II
Ročko Polje:Ročko Polje II
Oslići:Roč
Gologorica:Žbevnica
Istra Kozari:Vrh
Older:Buzet
Kame Pazin:Istra Kozari II
Štrped:Lanišće
5. kolo
Roč:Štrped
Buzet:Istra Kozari
Vrh:Kame Pazin
Istra Kozari II:Gologorica
Žbevnica:Selca Bračana
Selca Bračana II:Oslići
Lanišće:Older
Ročko Polje II:Marenda Škartani
Arsenal:Ročko Polje
6. kolo
Selca Bračana:Istra Kozari II
Oslići:Ročko Polje II
Lanišće:Roč
Štrped:Selca Bračana II
Ročko Polje:Žbevnica
Older:Istra Kozari
Kame Pazin:Buzet
Gologorica:Vrh
Marenda Škartani:Arsenal
7. kolo
Arsenal:Oslići
Istra Kozari:Kame Pazin
Vrh:Selca Bračana
Buzet:Gologorica
Ročko Polje II:Štrped
Selca Bračana II:Lanišće
Roč:Older
Istra Kozari II:Ročko Polje
Žbevnica:Marenda Škartani
8. kolo
Ročko Polje:Vrh
Roč:Selca Bračana II
Lanišće:Ročko Polje II
Štrped:Arsenal
Marenda Škartani:Istra Kozari II
Selca Bračana:Buzet
Gologorica:Istra Kozari
Older:Kame Pazin
Oslići:Žbevnica
9. kolo
Vrh:Marenda Škartani
Selca Bračana II:Older
Ročko Polje II:Roč
Kame Pazin:Gologorica
Istra Kozari II:Oslići
Buzet:Ročko Polje
Istra Kozari:Selca Bračana
Arsenal:Lanišće
Žbevnica:Štrped
10. kolo
Ročko Polje:Istra Kozari
Roč:Arsenal
Lanišće:Žbevnica
Štrped:Istra Kozari II
Marenda Škartani:Buzet
Selca Bračana:Kame Pazin
Older:Gologorica
Selca Bračana II:Ročko Polje II
Oslići:Vrh
11. kolo
Istra Kozari:Marenda Škartani
Istra Kozari II:Lanišće
Gologorica:Selca Bračana
Kame Pazin:Ročko Polje
Ročko Polje II:Older
Žbevnica:Roč
Arsenal:Selca Bračana II
Buzet:Oslići
Vrh:Štrped
12. kolo
Marenda Škartani:Kame Pazin
Ročko Polje II:Arsenal
Selca Bračana II:Žbevnica
Roč:Istra Kozari II
Oslići:Istra Kozari
Lanišće:Vrh
Older:Selca Bračana
Štrped:Buzet
Ročko Polje:Gologorica
13. kolo
Istra Kozari:Štrped
Buzet:Lanišće
Kame Pazin:Oslići
Selca Bračana:Ročko Polje
Arsenal:Older
Žbevnica:Ročko Polje II
Istra Kozari II:Selca Bračana II
Vrh:Roč
Gologorica:Marenda Škartani
14. kolo
Marenda Škartani:Selca Bračana
Arsenal:Žbevnica
Ročko Polje II:Istra Kozari II
Selca Bračana II:Vrh
Lanišće:Istra Kozari
Oslići:Gologorica
Older:Ročko Polje
Roč:Buzet
Štrped:Kame Pazin
15. kolo
Vrh:Ročko Polje II
Kame Pazin:Lanišće
Selca Bračana:Oslići
Ročko Polje:Marenda Škartani
Istra Kozari:Roč
Buzet:Selca Bračana II
Žbevnica:Older
Gologorica:Štrped
Istra Kozari II:Arsenal
16. kolo
Lanišće:Gologorica
Žbevnica:Istra Kozari II
Older:Marenda Škartani
Ročko Polje II:Buzet
Arsenal:Vrh
Selca Bračana II:Istra Kozari
Štrped:Selca Bračana
Roč:Kame Pazin
Oslići:Ročko Polje
17. kolo
Selca Bračana:Lanišće
Marenda Škartani:Oslići
Buzet:Arsenal
Istra Kozari II:Older
Vrh:Žbevnica
Kame Pazin:Selca Bračana II
Ročko Polje:Štrped
Gologorica:Roč
Istra Kozari:Ročko Polje II