Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. B istarska liga

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Hrboki440055332212
2Špadići43104741610
3Rovinjsko Selo4220464248
4Vižinada42114939107
5Kamen Pazin42024246-46
6Montižana4103474163
7Štandar Muntrilj41034147-63
8Sveti Lovreč mladi41034048-83
9Oslići41033751-143
10Červar41033652-163

SUSRETI PETKOM IGRAJU SE OD 18 SATI. SUSRETI SUBOTOM, 1. I 2. KOLO, TE U LIPNJU IGRAJU SE OD 17 SATI, A SVI OSTALI SUSRETI SUBOTOM IGRAJU SE OD 16 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 1. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Vižinada13:9Sveti Lovreč mladi
Rovinjsko Selo12:10Montižana
Oslići16:6Červar
Hrboki14:8Kamen Pazin
Špadići12:10Štandar Muntrilj
2. kolo subota, 8. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Štandar Muntrilj14:8Kamen Pazin
Červar10:12Hrboki
Montižana20:2Oslići
Sveti Lovreč mladi10:12Rovinjsko Selo
Špadići12:10Vižinada
3. kolo subota, 15. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Vižinada15:7Štandar Muntrilj
Kamen Pazin14:8Červar
Hrboki15:7Montižana
Rovinjsko Selo11:11Špadići
Oslići9:13Sveti Lovreč mladi
4. kolo petak, 21. rujna 2018.
Štandar Muntrilj10:12Červar
Montižana10:12Kamen Pazin
Sveti Lovreč mladi8:14Hrboki
Špadići12:10Oslići
Vižinada11:11Rovinjsko Selo
5. kolo subota, 29. rujna 2018.
Červar:Montižana
Oslići:Vižinada
Rovinjsko Selo:Štandar Muntrilj
Kamen Pazin:Sveti Lovreč mladi
Hrboki:Špadići
6. kolo subota, 6. listopada 2018.
Štandar Muntrilj:Montižana
Sveti Lovreč mladi:Červar
Špadići:Kamen Pazin
Vižinada:Hrboki
Rovinjsko Selo:Oslići
7. kolo subota, 13. listopada 2018.
Kamen Pazin:Vižinada
Červar:Špadići
Hrboki:Rovinjsko Selo
Oslići:Štandar Muntrilj
Montižana:Sveti Lovreč mladi
8. kolo petak, 5. travnja 2019.
Štandar Muntrilj:Sveti Lovreč mladi
Špadići:Montižana
Vižinada:Červar
Rovinjsko Selo:Kamen Pazin
Oslići:Hrboki
9. kolo subota, 13. travnja 2019.
Sveti Lovreč mladi:Špadići
Hrboki:Štandar Muntrilj
Kamen Pazin:Oslići
Červar:Rovinjsko Selo
Montižana:Vižinada
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
Sveti Lovreč mladi:Vižinada
Montižana:Rovinjsko Selo
Červar:Oslići
Kamen Pazin:Hrboki
Štandar Muntrilj:Špadići
11. kolo subota, 4. svibnja 2019.
Kamen Pazin:Štandar Muntrilj
Hrboki:Červar
Oslići:Montižana
Rovinjsko Selo:Sveti Lovreč mladi
Vižinada:Špadići
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
Štandar Muntrilj:Vižinada
Červar:Kamen Pazin
Montižana:Hrboki
Špadići:Rovinjsko Selo
Sveti Lovreč mladi:Oslići
13. kolo petak, 17. svibnja 2019.
Červar:Štandar Muntrilj
Kamen Pazin:Montižana
Hrboki:Sveti Lovreč mladi
Oslići:Špadići
Rovinjsko Selo:Vižinada
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
Vižinada:Oslići
Montižana:Červar
Sveti Lovreč mladi:Kamen Pazin
Štandar Muntrilj:Rovinjsko Selo
Špadići:Hrboki
15. kolo subota, 1. lipnja 2019.
Montižana:Štandar Muntrilj
Červar:Sveti Lovreč mladi
Kamen Pazin:Špadići
Hrboki:Vižinada
Oslići:Rovinjsko Selo
16. kolo subota, 8. lipnja 2019.
Vižinada:Kamen Pazin
Špadići:Červar
Rovinjsko Selo:Hrboki
Štandar Muntrilj:Oslići
Sveti Lovreč mladi:Montižana
17. kolo petak, 14. lipnja 2019.
Sveti Lovreč mladi:Štandar Muntrilj
Montižana:Špadići
Červar:Vižinada
Kamen Pazin:Rovinjsko Selo
Hrboki:Oslići
18. kolo subota, 22. lipnja 2019.
Špadići:Sveti Lovreč mladi
Štandar Muntrilj:Hrboki
Oslići:Kamen Pazin
Rovinjsko Selo:Červar
Vižinada:Montižana