1. kolo nedjelja, 1. rujna 2019. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Umag | 9:15 | Sveti Jakov |
Lučki radnik | 10:14 | Gornji kraj - Ladvić |
Mario Gennari | 6:18 | Lošinj 90 |
Vodnjan | 15:9 | Selca Bračana |
Ročko Polje | 18:6 | Lindar |
2. kolo nedjelja, 8. rujna 2019. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 13:11 | Selca Bračana |
Lošinj 90 | 16:8 | Vodnjan |
Gornji kraj - Ladvić | 19:5 | Mario Gennari |
Sveti Jakov | 13:11 | Lučki radnik |
Ročko Polje | 18:6 | Umag |
3. kolo nedjelja, 15. rujna 2019. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Umag | 18:6 | Lindar |
Selca Bračana | 13:11 | Lošinj 90 |
Vodnjan | 11:13 | Gornji kraj - Ladvić |
Lučki radnik | 16:8 | Ročko Polje |
Mario Gennari | 6:18 | Sveti Jakov |
4. kolo nedjelja, 22. rujna 2019. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 11:13 | Lošinj 90 |
Gornji kraj - Ladvić | 20:4 | Selca Bračana |
Sveti Jakov | 23:1 | Vodnjan |
Ročko Polje | 16:8 | Mario Gennari |
Umag | 12:12 | Lučki radnik |
5. kolo nedjelja, 29. rujna 2019. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | 20:4 | Gornji kraj - Ladvić |
Mario Gennari | 8:16 | Umag |
Lučki radnik | 11:13 | Lindar |
Selca Bračana | 10:14 | Sveti Jakov |
Vodnjan | 14:10 | Ročko Polje |
6. kolo nedjelja, 6. listopada 2019. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 8:16 | Gornji kraj - Ladvić |
Sveti Jakov | 16:8 | Lošinj 90 |
Ročko Polje | 19:5 | Selca Bračana |
Umag | 10:14 | Vodnjan |
Lučki radnik | 18:6 | Mario Gennari |
7. kolo nedjelja, 13. listopada 2019. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 12:12 | Umag |
Lošinj 90 | 12:12 | Ročko Polje |
Vodnjan | 14:10 | Lučki radnik |
Mario Gennari | 15:9 | Lindar |
Gornji kraj - Ladvić | 12:12 | Sveti Jakov |
8. kolo nedjelja, 14. lipnja 2020. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 9:15 | Sveti Jakov |
Ročko Polje | 11:13 | Gornji kraj - Ladvić |
Umag | 11:13 | Lošinj 90 |
Lučki radnik | 14:10 | Selca Bračana |
Mario Gennari | 14:10 | Vodnjan |
9. kolo nedjelja, 21. lipnja 2020. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Jakov | 13:11 | Ročko Polje |
Vodnjan | 12:12 | Lindar |
Selca Bračana | 16:8 | Mario Gennari |
Lošinj 90 | 11:13 | Lučki radnik |
Gornji kraj - Ladvić | 11:13 | Umag |
10. kolo | ||
---|---|---|
Sveti Jakov | : | Umag |
Gornji kraj - Ladvić | : | Lučki radnik |
Lošinj 90 | : | Mario Gennari |
Selca Bračana | : | Vodnjan |
Lindar | : | Ročko Polje |
11. kolo | ||
---|---|---|
Selca Bračana | : | Lindar |
Vodnjan | : | Lošinj 90 |
Mario Gennari | : | Gornji kraj - Ladvić |
Lučki radnik | : | Sveti Jakov |
Umag | : | Ročko Polje |
12. kolo | ||
---|---|---|
Lindar | : | Umag |
Lošinj 90 | : | Selca Bračana |
Gornji kraj - Ladvić | : | Vodnjan |
Ročko Polje | : | Lučki radnik |
Sveti Jakov | : | Mario Gennari |
13. kolo | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | : | Lindar |
Selca Bračana | : | Gornji kraj - Ladvić |
Vodnjan | : | Sveti Jakov |
Mario Gennari | : | Ročko Polje |
Lučki radnik | : | Umag |
14. kolo | ||
---|---|---|
Umag | : | Mario Gennari |
Gornji kraj - Ladvić | : | Lošinj 90 |
Sveti Jakov | : | Selca Bračana |
Lindar | : | Lučki radnik |
Ročko Polje | : | Vodnjan |
15. kolo | ||
---|---|---|
Gornji kraj - Ladvić | : | Lindar |
Lošinj 90 | : | Sveti Jakov |
Selca Bračana | : | Ročko Polje |
Vodnjan | : | Umag |
Mario Gennari | : | Lučki radnik |
16. kolo | ||
---|---|---|
Umag | : | Selca Bračana |
Ročko Polje | : | Lošinj 90 |
Lučki radnik | : | Vodnjan |
Lindar | : | Mario Gennari |
Sveti Jakov | : | Gornji kraj - Ladvić |
17. kolo | ||
---|---|---|
Sveti Jakov | : | Lindar |
Gornji kraj - Ladvić | : | Ročko Polje |
Lošinj 90 | : | Umag |
Selca Bračana | : | Lučki radnik |
Vodnjan | : | Mario Gennari |
18. kolo | ||
---|---|---|
Ročko Polje | : | Sveti Jakov |
Lindar | : | Vodnjan |
Mario Gennari | : | Selca Bračana |
Lučki radnik | : | Lošinj 90 |
Umag | : | Gornji kraj - Ladvić |