Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

3. IBL jug II

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Jurazini3201332766
2Rudar3201303006
3Puris2110241684
4Jedinstvo3111322844
5Marići21012614123
6Polet30031545-300

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 8. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Rudar12:8Jurazini
Marići17:3Polet
Puris10:10Jedinstvo
2. kolo nedjelja, 15. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Jedinstvo14:6Polet
Jurazini11:9Marići
Puris14:6Rudar
3. kolo nedjelja, 22. rujna 2019.
Rudar12:8Jedinstvo
Marići:Puris
Polet6:14Jurazini
4. kolo petak, 27. rujna 2019.
Jedinstvo:Jurazini
Puris:Polet
Rudar:Marići
5. kolo nedjelja, 6. listopada 2019.
Jurazini:Puris
Marići:Jedinstvo
Polet:Rudar
6. kolo nedjelja, 19. travnja 2020.
Jurazini:Rudar
Polet:Marići
Jedinstvo:Puris
7. kolo nedjelja, 26. travnja 2020.
Polet:Jedinstvo
Marići:Jurazini
Rudar:Puris
8. kolo srijeda, 29. travnja 2020.
Jedinstvo:Rudar
Puris:Marići
Jurazini:Polet
9. kolo nedjelja, 3. svibnja 2020.
Jurazini:Jedinstvo
Polet:Puris
Marići:Rudar
10. kolo nedjelja, 10. svibnja 2020.
Puris:Jurazini
Jedinstvo:Marići
Rudar:Polet