1. kolo nedjelja, 5. rujna 2021. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | 13:11 | Lindar |
Raša | 18:6 | Umag |
Kastav | 10:14 | Lučki radnik |
Selca Bračana | 12:12 | Vodnjan |
Svetvinčenat | 13:11 | Ročko Polje |
2. kolo nedjelja, 12. rujna 2021. IZVJEŠĆE - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 21:3 | Vodnjan |
Lučki radnik | 20:4 | Selca Bračana |
Umag | 12:12 | Kastav |
Lindar | 9:15 | Raša |
Svetvinčenat | 18:6 | Lošinj 90 |
3. kolo nedjelja, 19. rujna 2021. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | 14:10 | Ročko Polje |
Vodnjan | 4:20 | Lučki radnik |
Selca Bračana | 10:14 | Umag |
Raša | 16:8 | Svetvinčenat |
Kastav | 16:8 | Lindar |
4. kolo nedjelja, 26. rujna 2021. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 13:11 | Lučki radnik |
Umag | 16:8 | Vodnjan |
Lindar | 17:7 | Selca Bračana |
Svetvinčenat | 9:15 | Kastav |
Lošinj 90 | 15:9 | Raša |
5. kolo nedjelja, 3. listopada 2021. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Lučki radnik | 22:2 | Umag |
Kastav | 20:4 | Lošinj 90 |
Raša | 17:7 | Ročko Polje |
Vodnjan | 7:17 | Lindar |
Selca Bračana | 12:12 | Svetvinčenat |
6. kolo nedjelja, 10. listopada 2021. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 17:7 | Umag |
Lindar | 15:9 | Lučki radnik |
Svetvinčenat | 22:2 | Vodnjan |
Lošinj 90 | 13:11 | Selca Bračana |
Raša | 14:10 | Kastav |
7. kolo nedjelja, 17. listopada 2021. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Vodnjan | 8:16 | Lošinj 90 |
Lučki radnik | 20:4 | Svetvinčenat |
Selca Bračana | 8:16 | Raša |
Kastav | 14:10 | Ročko Polje |
Umag | 16:8 | Lindar |
8. kolo nedjelja, 10. travnja 2022. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 12:12 | Lindar |
Svetvinčenat | 14:10 | Umag |
Lošinj 90 | 12:12 | Lučki radnik |
Raša | 17:7 | Vodnjan |
Kastav | 16:8 | Selca Bračana |
9. kolo nedjelja, 24. travnja 2022. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 15:9 | Svetvinčenat |
Selca Bračana | 10:14 | Ročko Polje |
Vodnjan | 9:15 | Kastav |
Lučki radnik | 18:6 | Raša |
Umag | 22:2 | Lošinj 90 |
10. kolo nedjelja, 1. svibnja 2022. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 18:6 | Lošinj 90 |
Umag | 18:6 | Raša |
Lučki radnik | 16:8 | Kastav |
Vodnjan | 10:14 | Selca Bračana |
Ročko Polje | 20:4 | Svetvinčenat |
11. kolo nedjelja, 8. svibnja 2022. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Vodnjan | 8:16 | Ročko Polje |
Selca Bračana | 6:18 | Lučki radnik |
Kastav | 13:11 | Umag |
Raša | 15:9 | Lindar |
Lošinj 90 | 17:7 | Svetvinčenat |
12. kolo nedjelja, 15. svibnja 2022. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 16:8 | Lošinj 90 |
Lučki radnik | 20:4 | Vodnjan |
Umag | 10:14 | Selca Bračana |
Svetvinčenat | 10:14 | Raša |
Lindar | 19:5 | Kastav |
13. kolo nedjelja, 22. svibnja 2022. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Lučki radnik | 18:6 | Ročko Polje |
Vodnjan | 12:12 | Umag |
Selca Bračana | 14:10 | Lindar |
Kastav | 18:6 | Svetvinčenat |
Raša | 18:6 | Lošinj 90 |
14. kolo nedjelja, 29. svibnja 2022. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | 8:16 | Kastav |
Umag | 14:10 | Lučki radnik |
Lindar | 18:6 | Vodnjan |
Ročko Polje | 7:17 | Raša |
Svetvinčenat | 17:7 | Selca Bračana |
15. kolo nedjelja, 5. lipnja 2022. IZVJEŠĆA - 15. KOLO | ||
---|---|---|
Umag | 17:7 | Ročko Polje |
Lučki radnik | 13:11 | Lindar |
Vodnjan | 13:11 | Svetvinčenat |
Selca Bračana | 9:15 | Lošinj 90 |
Kastav | 20:4 | Raša |
16. kolo nedjelja, 12. lipnja 2022. IZVJEŠĆA - 16. KOLO | ||
---|---|---|
Lošinj 90 | 16:8 | Vodnjan |
Svetvinčenat | 8:16 | Lučki radnik |
Raša | 19:5 | Selca Bračana |
Ročko Polje | 16:8 | Kastav |
Lindar | 14:10 | Umag |
17. kolo nedjelja, 19. lipnja 2022. IZVJEŠĆA - 17. KOLO | ||
---|---|---|
Lindar | 17:7 | Ročko Polje |
Umag | 24:0 | Svetvinčenat |
Lučki radnik | 20:4 | Lošinj 90 |
Vodnjan | 8:16 | Raša |
Selca Bračana | 12:12 | Kastav |
18. kolo nedjelja, 26. lipnja 2022. IZVJEŠĆE: LOŠINJ - UMAG | ||
---|---|---|
Svetvinčenat | 8:16 | Lindar |
Ročko Polje | 20:4 | Selca Bračana |
Kastav | 20:4 | Vodnjan |
Raša | 9:15 | Lučki radnik |
Lošinj 90 | 14:10 | Umag |