1. kolo subota, 6. rujna 2014. IZVJEŠĆA - 1. kolo | ||
---|---|---|
Sveti Luka | 14:8 | Sveti Rok Klana |
Ante Starčević | 12:10 | Zamet |
Marčelji | 22:0 | Čepin |
Brajda | 10:12 | Sloga |
Lovran | 18:4 | Istra Aluminij |
2. kolo subota, 13. rujna 2014. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Aluminij | 11:11 | Sloga |
Čepin | 5:17 | Brajda |
Zamet | 14:8 | Marčelji |
Sveti Rok Klana | 10:12 | Ante Starčević |
Lovran | 13:9 | Sveti Luka |
3. kolo subota, 20. rujna 2014. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Luka | 14:8 | Istra Aluminij |
Sloga | 20:2 | Čepin |
Brajda | 9:13 | Zamet |
Ante Starčević | 19:3 | Lovran |
Marčelji | 16:6 | Sveti Rok Klana |
4. kolo subota, 27. rujna 2014. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Aluminij | 18:4 | Čepin |
Zamet | 19:3 | Sloga |
Sveti Rok Klana | 14:8 | Brajda |
Lovran | 9:13 | Marčelji |
Sveti Luka | 8:14 | Ante Starčević |
5. kolo subota, 4. listopada 2014. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Čepin | 8:14 | Zamet |
Marčelji | 20:2 | Sveti Luka |
Ante Starčević | 16:6 | Istra Aluminij |
Sloga | 11:11 | Sveti Rok Klana |
Brajda | 9:13 | Lovran |
6. kolo subota, 11. listopada 2014. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Aluminij | 6:16 | Zamet |
Sveti Rok Klana | 18:4 | Čepin |
Lovran | 22:0 | Sloga |
Sveti Luka | 14:8 | Brajda |
Ante Starčević | 20:2 | Marčelji |
7. kolo subota, 18. listopada 2014. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Sloga | 12:10 | Sveti Luka |
Čepin | 9:13 | Lovran |
Brajda | 4:18 | Ante Starčević |
Marčelji | 16:6 | Istra Aluminij |
Zamet | 14:8 | Sveti Rok Klana |
8. kolo subota, 18. travnja 2015. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Aluminij | 10:12 | Sveti Rok Klana |
Zamet | 18:4 | Lovran |
Sveti Luka | 16:6 | Čepin |
Ante Starčević | 14:8 | Sloga |
Marčelji | 12:10 | Brajda |
9. kolo subota, 25. travnja 2015. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Rok Klana | 9:13 | Lovran |
Brajda | 8:14 | Istra Aluminij |
Sloga | 17:5 | Marčelji |
Čepin | 2:20 | Ante Starčević |
Zamet | 14:8 | Sveti Luka |
10. kolo subota, 2. svibnja 2015. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Rok Klana | 18:4 | Sveti Luka |
Zamet | 10:12 | Ante Starčević |
Čepin | 8:14 | Marčelji |
Sloga | 19:3 | Brajda |
Istra Aluminij | 11:11 | Lovran |
11. kolo subota, 9. svibnja 2015. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Sloga | 16:6 | Istra Aluminij |
Brajda | 16:6 | Čepin |
Marčelji | 16:6 | Zamet |
Ante Starčević | 18:4 | Sveti Rok Klana |
Sveti Luka | 12:10 | Lovran |
12. kolo subota, 16. svibnja 2015. IZVJEŠĆE - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Aluminij | 16:6 | Sveti Luka |
Čepin | 8:14 | Sloga |
Zamet | 15:7 | Brajda |
Lovran | 12:10 | Ante Starčević |
Sveti Rok Klana | 10:12 | Marčelji |
13. kolo subota, 23. svibnja 2015. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Čepin | 7:15 | Istra Aluminij |
Sloga | 13:9 | Zamet |
Brajda | 10:12 | Sveti Rok Klana |
Marčelji | 12:10 | Lovran |
Ante Starčević | 18:4 | Sveti Luka |
14. kolo subota, 30. svibnja 2015. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Luka | 12:10 | Marčelji |
Zamet | 19:3 | Čepin |
Sveti Rok Klana | 16:6 | Sloga |
Istra Aluminij | 6:16 | Ante Starčević |
Lovran | 18:4 | Brajda |
15. kolo subota, 6. lipnja 2015. IZVJEŠĆA - 15. KOLO | ||
---|---|---|
Zamet | 12:10 | Istra Aluminij |
Čepin | 14:8 | Sveti Rok Klana |
Sloga | 11:11 | Lovran |
Brajda | 16:6 | Sveti Luka |
Marčelji | 10:12 | Ante Starčević |
16. kolo subota, 13. lipnja 2015. IZVJEŠĆA - 16. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Luka | 16:6 | Sloga |
Lovran | 21:1 | Čepin |
Ante Starčević | 22:0 | Brajda |
Istra Aluminij | 4:18 | Marčelji |
Sveti Rok Klana | 10:12 | Zamet |
17. kolo subota, 20. lipnja 2015. IZVJEŠĆA - 17. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Rok Klana | 17:5 | Istra Aluminij |
Lovran | 12:10 | Zamet |
Čepin | 8:14 | Sveti Luka |
Sloga | 2:20 | Ante Starčević |
Brajda | 4:18 | Marčelji |
18. kolo subota, 27. lipnja 2015. IZVJEŠĆA - 18. KOLO | ||
---|---|---|
Lovran | 14:8 | Sveti Rok Klana |
Istra Aluminij | 14:8 | Brajda |
Marčelji | 18:4 | Sloga |
Ante Starčević | 20:2 | Čepin |
Sveti Luka | 13:9 | Zamet |