Seniorsko PH pojedinačno klasično

Nenad Tadić, boćar prvoligaša Istre Poreč, osvojio je 3. mjesto, odnosno brončanu medalju na prvenstvu Hrvatske u disciplini pojedinačno klasično odigranoj u riječkom boćarskom domu na Podvežici.

Nakon što se lako probio do polufinala Tadić je izgubio od Igora Hajseka (Zrinjevc, Zagreb) 13:7, a potom je u susretu za 3. mjesto pobijedio Paola Flega (Marinići) 10:9. Naslov seniorskog prvaka Hrvatske osvojio je nadareni junior riječkog Vargona, Čepljan Mateo Načinović koji je u finalu savladao Hajseka 13:4.

Najbolji hrvatski klasičari - (slijeva) Mateo Načinović, Igor Hajsek, Nenad Tadić i Paolo Flego s predsjednikom BS PGŽ Serđom Samblićem