Prvenstvo Hrvatske u krugovima

Nikola Jedrejčić, boćar trećeligaša Lindara, stigao je do četvrtfinala i na koncu zauzeo 7. mjesto na prvenstvu Hrvatske u bližanju i izbijanju u krug koje se, u organizaciji Boćarskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije, te boćarskih klubova Župa Dubrovačka i Metković, dva dana igralo sa središtem događanja u Dubrovniku, u boćarskoj dvorani u Srebrenom.

Sudionici završnice prvenstva u Dubrovniku.

Jedrejčić je nakon dvije pobjede sa vrlo dobrim rezultatima u skupini (26 i 25) četvrtfinale izgubio od Antonia Prlaguzića iz riječkog Vargona 23:17.

Prvak Hrvatske pomalo iznenađujuće je postao Marko Skejo iz južnog drugoligaša Primoštena koji je u finalu sa uvjerljivih 24:14 pobijedio Srećka Baju iz dubrovačkog Komolca. No, Skejo je najveći "skalp" skinuo u polufinalu u kojem je sa 25:23 savladao reprezentativca Tomislava Kolobarića iz zagrebačkog Zrinjevca, osvajača brončane medalje u ovoj disciplini na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u marokanskoj Casablanci.