Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Kadetski turnir u Buzetu Subotina

Karlo Vukelić (Vargon, Rijeka) i Lovro Šipek (Sveti Jakov, Jadranovo), koji su igrali kao selekcija Primorsko-goranske županije, osvojili su kadetski turnir u parovima Subotina koji je u sklopu istoimene pučke fešte u organizaciji Zajednice boćarskih klubova Grada Buzeta odigran u boćarskoj dvorani u Kozarima.

U konkurenciji osam ekipa Vukelić i Šipek su u finalu sa 8:6 pobijedili Martina Štihovića (Lindar), te Tina i Nina Majcan (Pazin) koji su igrali kao selekcija Grada Pazina.

Srebrni u Buzetu - Martin Štihović, Tino i Nino Majcan

U susretu za 3. mjesto su Fran Jakominić i Gabrijel Ivančić iz Vargona sa 13:6 savladali Šavka, Pangera i Grdinu iz slovenskog kluba Korte.

Osvajači medalja na Subotini

Na turniru su još sudjelovale ekipe Poreča, Jadranova i dvije domaćina Buzeta. Medalje i pehare najboljima je podjelio predsjednik ZBKG Buzeta Franko Bernobić.