Boćarski turniri

Zajednica boćarskih klubova Grada Buzeta priredila je u sklopu programa pučke fešte Subotine u boćarskoj dvorani u Kozarima juniorski turnir u parovima na kojem se natjecalo osam parova, po dva iz Rijeke, Pazina, Pule i Buzeta.

Turnir su osvojili Mateo Klarić (Pula) i Antonio Bolković (Rakalj) koji su nastupili pod nazivom Pula I. Klarić i Bolković su u finalu pobijedili Antona Grpca i Vedrana Glavića, članove Istra Aluminija iz Ročkog Polja. Kristijan Prodan i Čepljanin Mateo Načinović iz riječkog Vargona osvojili su treće mjesto pobjedom u završnom susretu nad Dinom Krizmanićem i Petrom Guštinom koji su igrali pod nazivom Pazin I.

Najbolja četiri para u Kozarima

Rezultati, polufinale: Klarić, Bolković - Načinović, Prodan 13:2, Grbac, Glavić - Krizmanić, Guštin 13:0; za 3. mjesto: Načinović, Prodan - Krizmanić, Guštin 13:0; finale: Klarić, Bolković - Grbac, Glavić 13:2.