2. veteransko prvenstvo Istre u trojkama

Vito Jelenić, Renco Brajković i Edo Belac, koji su nastupali kao jedna od selekcija boćarskog središta Pazin, osvojili su naslov veteranskih prvaka Istre u trojkama za boćare od 55 godina i starije.

Renco Brajković, Pazin

Na županijskom prvenstvu u finalu odigranom u boćarskoj dvorani u Kozarima Pazinjani su u finalu sa 10:7 pobijedili Antona Nina Belušića, Josipa Bepa Žužića i Alda Hrvatina koji su nastupali kao selekcija boćarskog središta Umag.

U susretu za 3. mjesto su Milan Pešelj, Nino Dobrila i Božo Babić iz porečkih Špadića sa 13:10 savladali Darka Rabara, Atilia Pamića i Maria Krizmanića iz boćarskog središta Rovinj.

Prvenstvo su i ove godine zajedničkim snagama odlično organizirali Zajednica boćarskih klubova Grada Buzeta i Boćarski savez Grada Pazina. Glavnina natjecanja uključujući i završne susrete za medalje je odigrana u Kozarima, dok je za prvi dio natjecanja po skupinama korištena i boćarska dvorana u Pazinu.