1. kolo subota, 7. listopada 2017. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Pazin | 17:9 | Sokol |
Vargon | 18:8 | Marinići |
Gorčina | 12:14 | Istra Poreč |
Podhum | 4:22 | Zrinjevac |
Biston Brela | 16:10 | Pula |
2. kolo subota, 14. listopada 2017. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Pula | 10:16 | Zrinjevac |
Istra Poreč | 23:3 | Podhum |
Marinići | 19:7 | Gorčina |
Sokol | 14:12 | Vargon |
Biston Brela | 14:12 | Pazin |
3. kolo subota, 21. listopada 2017. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Pazin | 16:10 | Pula |
Zrinjevac | 20:6 | Istra Poreč |
Podhum | 6:20 | Marinići |
Vargon | 15:11 | Biston Brela |
Gorčina | 12:14 | Sokol |
4. kolo subota, 28. listopada 2017. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Pula | 20:6 | Istra Poreč |
Marinići | 8:18 | Zrinjevac |
Sokol | 19:7 | Podhum |
Biston Brela | 19:7 | Gorčina |
Pazin | 12:14 | Vargon |
5. kolo subota, 4. studenog 2017. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Poreč | 18:8 | Marinići |
Gorčina | 14:12 | Pazin |
Vargon | 16:10 | Pula |
Zrinjevac | 24:2 | Sokol |
Podhum | 3:23 | Biston Brela |
6. kolo subota, 11. studenog 2017. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Pula | 20:6 | Marinići |
Sokol | 16:10 | Istra Poreč |
Biston Brela | 11:15 | Zrinjevac |
Pazin | 22:4 | Podhum |
Vargon | 20:6 | Gorčina |
7. kolo subota, 18. studenog 2017. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Zrinjevac | 20:6 | Pazin |
Istra Poreč | 13:13 | Biston Brela |
Podhum | 10:16 | Vargon |
Gorčina | 6:20 | Pula |
Marinići | 8:18 | Sokol |
8. kolo subota, 25. studenog 2017. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Pula | 20:6 | Sokol |
Biston Brela | 20:6 | Marinići |
Pazin | 16:10 | Istra Poreč |
Vargon | 8:18 | Zrinjevac |
Gorčina | 17:9 | Podhum |
9. kolo subota, 13. siječnja 2018. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Sokol | 21:5 | Biston Brela |
Podhum | 8:18 | Pula |
Zrinjevac | 24:2 | Gorčina |
Istra Poreč | 14:12 | Vargon |
Marinići | 9:17 | Pazin |
10. kolo subota, 20. siječnja 2018. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
Sokol | 16:10 | Pazin |
Marinići | 12:14 | Vargon |
Istra Poreč | 20:6 | Gorčina |
Zrinjevac | 24:2 | Podhum |
Pula | 21:5 | Biston Brela |
11. kolo subota, 27. siječnja 2018. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Zrinjevac | 16:10 | Pula |
Podhum | 9:17 | Istra Poreč |
Gorčina | 14:12 | Marinići |
Vargon | 13:13 | Sokol |
Pazin | 16:10 | Biston Brela |
12. kolo subota, 3. veljače 2018. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Pula | 15:11 | Pazin |
Istra Poreč | 11:15 | Zrinjevac |
Marinići | 16:10 | Podhum |
Biston Brela | 16:10 | Vargon |
Sokol | 20:6 | Gorčina |
13. kolo subota, 17. veljače 2018. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Poreč | 18:8 | Pula |
Zrinjevac | 18:8 | Marinići |
Podhum | 6:20 | Sokol |
Gorčina | 15:11 | Biston Brela |
Vargon | 18:8 | Pazin |
14. kolo subota, 24. veljače 2018. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Pazin | 22:4 | Gorčina |
Marinići | 12:14 | Istra Poreč |
Sokol | 18:8 | Zrinjevac |
Pula | 11:15 | Vargon |
Biston Brela | 21:5 | Podhum |
15. kolo subota, 3. ožujka 2018. IZVJEŠĆA - 15. KOLO | ||
---|---|---|
Marinići | 9:17 | Pula |
Istra Poreč | 16:10 | Sokol |
Zrinjevac | 23:3 | Biston Brela |
Podhum | 9:17 | Pazin |
Gorčina | 8:18 | Vargon |
16. kolo subota, 10. ožujka 2018. IZVJEŠĆA - 16. KOLO | ||
---|---|---|
Pazin | 3:23 | Zrinjevac |
Biston Brela | 13:13 | Istra Poreč |
Vargon | 22:4 | Podhum |
Pula | 20:6 | Gorčina |
Sokol | 16:10 | Marinići |
17. kolo subota, 17. ožujka 2018. IZVJEŠĆA - 17. KOLO | ||
---|---|---|
Sokol | 16:10 | Pula |
Marinići | 11:15 | Biston Brela |
Istra Poreč | 17:9 | Pazin |
Zrinjevac | 15:11 | Vargon |
Podhum | 6:20 | Gorčina |
18. kolo subota, 24. ožujka 2018. IZVJEŠĆA - 18. KOLO | ||
---|---|---|
Biston Brela | 14:12 | Sokol |
Pula | 17:9 | Podhum |
Gorčina | 5:21 | Zrinjevac |
Vargon | 15:11 | Istra Poreč |
Pazin | 16:10 | Marinići |