Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

3. HBL zapad

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Labin440071175412
2Sveti Jakov43015632249
3Vodnjan43015038129
4Lučki radnik43014048-89
5Umag4202444406
6Gornji kraj42024246-46
7Lindar41123454-204
8Ročko Polje41033256-243
9Zamet40133454-201
10Kastav40043751-140

SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 15 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 2. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Labin22:0Lučki radnik
Gornji kraj12:10Sveti Jakov
Zamet11:11Lindar
Umag12:10Kastav
Ročko Polje4:18Vodnjan
2. kolo nedjelja, 9. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Vodnjan14:8Umag
Lindar12:10Kastav
Sveti Jakov16:6Zamet
Lučki radnik12:10Gornji kraj
Ročko Polje9:13Labin
3. kolo nedjelja, 16. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Labin17:5Vodnjan
Umag20:2Lindar
Kastav10:12Sveti Jakov
Gornji kraj17:5Ročko Polje
Zamet9:13Lučki radnik
4. kolo nedjelja, 23. rujna 2018.
Vodnjan13:9Lindar
Sveti Jakov18:4Umag
Lučki radnik15:7Kastav
Ročko Polje14:8Zamet
Labin19:3Gornji kraj
5. kolo nedjelja, 30. rujna 2018.
Lindar:Sveti Jakov
Zamet:Labin
Gornji kraj:Vodnjan
Umag:Lučki radnik
Kastav:Ročko Polje
6. kolo nedjelja, 7. listopada 2018.
Vodnjan:Sveti Jakov
Lučki radnik:Lindar
Ročko Polje:Umag
Labin:Kastav
Gornji kraj:Zamet
7. kolo nedjelja, 14. listopada 2018.
Umag:Labin
Lindar:Ročko Polje
Kastav:Gornji kraj
Zamet:Vodnjan
Sveti Jakov:Lučki radnik
8. kolo nedjelja, 7. travnja 2019.
Vodnjan:Lučki radnik
Ročko Polje:Sveti Jakov
Lindar:Lindar
Gornji kraj:Umag
Zamet:Kastav
9. kolo nedjelja, 14. travnja 2019.
Lučki radnik:Ročko Polje
Kastav:Vodnjan
Umag:Zamet
Lindar:Gornji kraj
Sveti Jakov:Labin
10. kolo nedjelja, 28. travnja 2019.
Lučki radnik:Labin
Sveti Jakov:Gornji kraj
Lindar:Zamet
Kastav:Umag
Vodnjan:Ročko Polje
11. kolo nedjelja, 5. svibnja 2019.
Umag:Vodnjan
Kastav:Lindar
Zamet:Sveti Jakov
Gornji kraj:Lučki radnik
Labin:Ročko Polje
12. kolo nedjelja, 12. svibnja 2019.
Lučki radnik:Zamet
Sveti Jakov:Kastav
Ročko Polje:Gornji kraj
Vodnjan:Labin
Lindar:Umag
13. kolo nedjelja, 19. svibnja 2019.
Lindar:Vodnjan
Zamet:Ročko Polje
Gornji kraj:Labin
Kastav:Lučki radnik
Umag:Sveti Jakov
14. kolo nedjelja, 26. svibnja 2019.
Vodnjan:Gornji kraj
Labin:Zamet
Ročko Polje:Kastav
Lučki radnik:Umag
Sveti Jakov:Lindar
15. kolo nedjelja, 2. lipnja 2019.
Lindar:Lučki radnik
Sveti Jakov:Vodnjan
Kastav:Labin
Umag:Ročko Polje
Zamet:Gornji kraj
16. kolo nedjelja, 9. lipnja 2019.
Labin:Umag
Ročko Polje:Lindar
Lučki radnik:Sveti Jakov
Gornji kraj:Kastav
Vodnjan:Zamet
17. kolo nedjelja, 16. lipnja 2019.
Kastav:Zamet
Lučki radnik:Vodnjan
Sveti Jakov:Ročko Polje
Lindar:Labin
Umag:Gornji kraj
18. kolo nedjelja, 23. lipnja 2019.
Ročko Polje:Lučki radnik
Labin:Sveti Jakov
Gornji kraj:Lindar
Vodnjan:Kastav
Zamet:Umag